Dekoracje bożonarodzeniowe 2022 - co będzie modne w tym roku?

person Wysłane przez : Ola dnia: comment Komentarz : 0 favorite Wyświetlenie: 394

Święta Bożego Narodzenia - czas, w którym dopieszczamy nasze domy

Uwielbiamy świąteczne dekoracje i przygotowywanie naszych domów na Święta Bożego Narodzenia. Trendy pokazują, że robimy to co raz odważniej i zaczynamy co raz wcześniej, aby móc maksymalnie długo cieszyć się domem w świątecznej odsłonie.

Widać również, że co raz częściej chaotyczne, wielokolorowe ozdoby ustępują miejsca tym stonowanym, naturalnym, osadzonym w jednym konkretnym stylu i kolorystyce.

Zgłębiliśmy temat trendów, jakie będą obowiązywały podczas Świąt 2022 i chcemy Wam o tym opowiedzieć więcej.

Świąteczne trendy 2022

Czołowi projektanci wskazują na zdecydowaną przewagę aranżacji, które są jak najbardziej klasyczne i naturalne. Delikatna estetyka zakorzeniona w stylu skandynawskim to zdecydowany hit, który sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu.

Świąteczny klimat, to przede wszystkim przytulność i atmosfera, którą tworzymy dla naszych najbliższych, aby czuli się wyjątkowo w tym niepowtarzalnym czasie.

Najmodniejsze kolory przeznaczone na ten sezon świąteczny to kolory natury, kolory ziemi, ciemniejsze akcenty takie jak: butelkowa zieleń, burgund, brąz, granat i odcienie grafitu. Połączenie ich z blaskiem choinkowych światełek zapewni wyjątkową, rodzinną atmosferę, kojarzoną z ciepłem domowego ogniska.

Do wspomnianej wyżej kolorystyki idealnie pasują naturalne ozdoby – naturalne igliwie, szyszki, suszone pomarańcze, laski cynamonu – i to one dominują w proponowanych przez ekspertów aranżacjach.

Stół wigilijny w centrum bożonarodzeniowych przygotowań

Stół, przy którym zasiądziemy do wigilijnej kolacji, jest zdecydowanie centralnym elementem przygotowań świątecznych.

O zasadach savoir vivre związanych z nakryciem stołu wspominaliśmy we wcześniejszym wpisie na blogu, natomiast dobór ceramiki i tekstyliów na świąteczny stół to odrębny temat, który stanowi o jego wyjątkowości, elegancji i odświętności.

Tutaj znowu im bliżej natury, tym lepiej – naturalne kolory, „nieidealne” kształty, to kierunek, który powinniśmy obrać, jeśli zależy nam na podążaniu za aktualnymi trendami.

W ofercie naszego sklepu znaleźć można zastawy stołowe w kolorze głębokiej zieleni (Olavo), naturalnego granatu i szarości (Wade), w odcieniach grafitu (Mauricio), czy też w klasycznej bieli (Zino). Wszystkie idealnie wpasowują się w obowiązujące trendy i wykonane są z najwyższej jakości kamionki, będącej surowcem naturalnym i bardzo efektownym.

Piękna zastawa w połączeniu z naturalnymi ozdobami, świecami dodającymi elegancji i przytulności, z pewnością pomoże Wam stworzyć klimat, który na długo pozostanie w pamięci domowników i gości, którzy zasiądą z Wami przy świątecznym stole.

Komentarze

Brak komentarzy w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Rejestracja nowego konta