Trochę o nas


W naszym domu od zawsze ogromne znaczenie ma nie tylko to, co podajemy naszym Gościom, ale również to, w jaki sposób podajemy. Nakrycie stołu, dbałość o detale, estetyka serwowania – często pochłania nas to bardziej, niż samo zaplanowanie menu przed spotkaniem z bliskimi ?

I tak w styczniu 2022 r. na naszej „mądrej” sofie, powstał pomysł, aby stworzyć w sieci miejsce, w którym będziecie mogli znaleźć wyselekcjonowane zestawy obiadowe – oryginalne, nietypowe, piękne! Takie, które będą wpisywały się w najnowsze trendy wnętrzarskie, a jednocześnie zachowają najwyższą jakość. Wraz z zagłębianiem się w poszukiwania wyjątkowych produktów i odpowiednich dostawców, rósł nasz apetyt na ceramikę i wszystko, co związane z pięknym nakryciem stołu. Tutaj znalazło się miejsce na rozszerzenie naszej oferty o filiżanki i zestawy nowoczesnych sztućców, które również znajdziecie w naszym sklepie ?

Odnosząc się do powyższego zamiłowania do pięknego serwowania, powstało hasło towarzyszące logo firmy: „Z radością do stołu” oraz często przez nas powtarzane „Nadajmy posiłkom wyjątkową oprawę”. Coś, co jest dla nas tak istotne prywatnie, pomaga nam jeszcze bardziej się starać i wytrwalej szukać „ceramicznych perełek”, które upiększą Wasze stoły i domowe przestrzenie ?

Czas od założenia sklepu, do dnia w którym czytasz ten wpis, to dla nas olbrzymia lekcja pokory i ciągła nauka. Weszliśmy w świat e-commerce spontanicznie i pod wpływem emocji. Mieliśmy (i nadal mamy) olbrzymie chęci do stworzenia tego miejsca dokładnie takim, jakim go sobie wymarzyliśmy! Stąd ciągła praca nad samą witryną, poprawianiem jakości zdjęć, sposobem przedstawiania produktów i szukaniem nowych sposobów dotarcia do Was z naszą wyjątkową ofertą ?

Lanola to MY, dlatego:

©       Lanola jest i zawsze będzie firmą rodzinną

©       Lanola jest i zawsze będzie miejscem, gdzie jakość produktów ma większe znaczenie, niż ilość

©       Lanola jest i zawsze będzie miejscem, w którym Klientów traktuje się tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani ?

Zapraszamy, rozgośćcie się – to miejsce dla Was i my jesteśmy dla Was, więc każdy kontakt z Waszej strony jest mile widziany ? Chętnie pomożemy ? Czekamy na Was!

Ola i Tomek (ale też Zosia, Basia i Marysia ?)

PS. Znajdziecie nas również na Facebooku i Instagramie - zaglądnijcie, poznajmy się bliżej ?


Rejestracja nowego konta