Szkło

Filtry aktywne

Szkło stołowe

Podstawą każdej aranżacji i nakrycia stołu jest piękna zastawa stołowa, natomiast dopełnieniem, którego nie może zabraknąć, są elementy szklane, będące nieodzownym elementem serwowania napojów zarówno podczas wyjątkowych rodzinnych spotkań, jak i codziennych posiłków.

Szklanki

Szklanki stały się naczyniem codziennego użytku, na który często nie zwracamy uwagi, gdyż ma pełnić typowo funkcjonalną rolę. Jednak te, wykonane z wyjątkowo przejrzystego, wysokiej jakości szkła, w oryginalnych, finezyjnych kształtach mogą stanowić ozdobę samą w sobie i być pięknym dopełnieniem stołowej aranżacji. W naszej ofercie znaleźć można pięknie prezentujące się szklanki ze szkła ryflowanego, szklanki wysokie, tzw. longdrink, jak i niskie, wyróżniające się ciekawym designem.

Kieliszki do wina

Kieliszki do wina, to te elementy nakrycia stołu, które dodają mu wyjątkowej elegancji. Wysokie, a przez to wyróżniające się na tle pozostałych części zastawy, dumnie się prezentują i dodają aranżacji stołu szyku i wyjątkowości. W zależności od rodzaju ulubionego wina, dostępne są kieliszki o różnych pojemnościach. W naszej ofercie znaleźć można te klasyczne – obłe i pękate, jak i nowoczesne – z płaskim dnem, o bardziej surowej, „kanciastej” formie. Serwując wino naszym Gościom, zaskoczmy ich wytwornymi kieliszkami, które wydobędą jego wyjątkowy aromat.

Kieliszki do wódki i likierów

Kieliszki do wódki i likierów, to te najmniejsze spośród szklanych naczyń do serwowania napojów. Oferujemy kieliszki na nóżce, które przyciągają uwagę finezyjnym kształtem i pięknie prezentują się na stole. Subtelna forma – prosta nóżka, połączona ze stabilną stopką i smukła czarka, nie tylko wyjątkowo wyglądają, ale też pozwalają wydobyć aromat wódek czystych i smakowych.

Rejestracja nowego konta